More Website Templates at TemplateMonster.com!

Linia do chleba

linia do chlebaLinia do chleba. Machine Zone sprzedaje wysokiej klasy linie do chleba, a takrze ich pojszczególne elementy. Linie do chleba naszego dostawcy, to doskonale uformowane pieczywo. Nasze linie doskonale radzą sobie zarówno z ciastem sztywnym jak i luźnym. W efekcie kształt jest zbliżony do obróbki ręcznej.

Linia do chleba oferowana przez naszą firmę Machine Zone uwzględnia dzisiejszą konieczność obniżenia kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników, a także uefektywnia pracę w piekarni. W skład linii do chleba wchodzą takie maszyny jak:

> wagodzielarka,
> zaokrąglarka stożkowa,
> międzygarownia statyczna
> wydłużarka.

Tak dobrane maszyny w naszych liniach do chleba pozwalają na uzyskiwanie powtarzalnych, jednakowych produktów fkońcowych, a co za tym idzie eliminuje problem przeważania kęsów.

Nasza oferta jest bardzo korzystna również dla małych piekarni ze względu na cenę, niskie koszty eksploatacji oraz doskonałą jakość maszyn.

Aczkolwiek proponowaną przez nas linię do chleba mogą Państwo nabyć w różnych konfiguracjach. Modułowość linii do chleba umożliwia dostosowanie linii do różnych wielkości produkcji.